Redakcja

Redakcja

40-203 Katowice
Al. Roździeńskiego 188
tel. 32 253 06 17 wew. 151, 152, 153
fax 32 203 93 56
tel. kom. 0 696 04 80 89
adres e-mail: weterynaria@elamed.pl
adres WWW: www.weterynaria.elamed.pl

Krystyna Kempa

Redaktor naczelna
Krystyna Kempa
e-mail k.kempa@elamed.pl
tel. 32 788 51 51
tel. kom. 0 696 04 80 89

Monika Cukiernik

Zastępcy Redaktora Naczelnego
Monika Cukiernik
e-mail m.cukiernik@elamed.pl
tel. 32 788 51 15

Żaneta Szefer

Asystent redakcji
Żaneta Szefer
e-mail z.szefer@elamed.pl
tel. 32 788 51 17

Ewa Michalska

Asystent redakcji
Ewa Michalska
e-mail ewa.michalska@elamed.pl
tel. 32 788 51 92

Konsultanci merytoryczni

Dr n. wet. Aleksander Gierek

Dr n. wet. Aleksander Gierek

Dr n. wet. Wojciech Hildebrand

Dr n. wet. Wojciech Hildebrand

lek. wet. Maciej Koliński

lek. wet. Maciej Koliński

DZIAŁ REKLAMY I MARKETINGU

Honorata Guzik

Kierownik działu marketingu
Honorata Guzik
tel. 32 788 51 52
tel. kom. 0 795 400 115
e-mail h.guzik@elamed.pl

Adriana Boldys

Specjalista ds. promocji i reklamy
Adriana Boldys
tel. 32 788 52 11
tel. kom. 728 922 025
e-mail a.boldys@elamed.pl

Dorota Łukasiewicz

Specjalista ds. promocji i reklamy
Dorota Łukasiewicz
tel. (32) 788 51 53
tel. kom. 694 418 245
e-mail: d.lukasiewicz@elamed.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

tel. 32 788 51 28
Infolinia 801 888 980
e-mail: dok@elamed.pl
Czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00

Punkty edukacyjne

Index Copernicus MNISW Program edukacji

Co nowego w branży

zobacz więcej » Sklep on-line

Reklama

Zawartość

O nas

Moje konto

Polecamy

Reklama

Copyright © 2020 by ELAMED. Weterynaria w praktyce wydanie online. Wszystkie prawa zastrzeżone.